Lipton Trawienie 20 torebek

Trawienie

Wejdź lekkim krokiem do świata smaków i rozkoszuj się zbalansowaną świeżością smaku mięty, urzekającym aromatem werbeny cytrynowej i subtelnością rumianku. Mięta i rumianek tradycyjnie uważane są za zioła o właściwościach ułatwiających trawienie.

 
Lipton Detoks 20 torebek

Detoks

Odzyskaj dobrą formę, dzięki mieszance orzeźwiającej w smaku wiązówki błotnej, rześkiej mięty i aromatycznego rozmarynu. Wiązówka błotna i rozmaryn tradycyjnie uważane są za zioła wspomagające prawidłową gospodarkę wodną organizmu oraz proces oczyszczania.

 
Lipton Harmonia 20 torebek

Harmonia

Jeżeli szukasz harmonii, znajdziesz ją w filiżance pełnej doskonale zbalansowanego smaku hibiskusa, wyrazistej dzikiej róży i aromatycznych liści pomarańczy. Dzika róża i hibiskus tradycyjnie uważane są za zioła wpływające na poprawę fizycznego samopoczucia.

 
Lipton Relaks 20 torebek

Relaks

Zasiądź wygodnie i ciesz się chwilą z łagodną kompozycją kojącej lawendy, słodkiej lipy i pełnego słońca rumianku. Lipa, lawenda i rumianek tradycyjnie uważane są za zioła o właściwościach relaksujących oraz wpływających korzystnie na poprawę samopoczucia.

 
Lipton Dobry Sen 20 torebek

Dobry Sen

Zamknij oczy i przenieś się do krainy marzeń, racząc się subtelną słodyczą i lekkością rumianku, werbeny cytrynowej oraz lipy. Lipa i rumianek tradycyjnie uważane są za zioła o właściwościach ułatwiających zasypianie oraz odprężenie.

 
Lipton Fitnessa 20 torebek

Fitnessa

Rozsmakuj się w herbatce z pokrzywą i mniszkiem lekarskim, które tradycyjnie uważane są za zioła wspomagające prawidłową gospodarkę wodną organizmu oraz proces oczyszczania. Spożycie jednej filiżanki herbatki dziennie uzupełnia urozmaiconą i zbilansowaną dietę.

 
Lipton Wzmocnienie 20 torebek

Wzmocnienie

Rozsmakuj się w herbatce z witaminą C, która przyczynia się do poprawnego funcjonowania systemu immunologicznego. Spożycie jednej filiżanki herbatki dziennie uzupełnia urozmaiconą i zbilansowaną dietę, wspierając Twój zdrowy tryb życia.

 
Lipton Regeneracja 20 torebek

Regeneracja

Rozsmakuj się w herbatce z witaminą B, która pomaga redukować uczucie zmęczenia i znużenia. Spożycie jednej filiżanki herbatki dziennie uzupełnia urozmaiconą i zbilansowaną dietę, wspierając Twój zdrowy tryb życia.

 
Lipton Piękno 20 torebek

Piękno

Rozsmakuj się w herbatce z witaminą C, która przyczynia się do prawidłowego procesu wytwarzania kolagenu wspomagającego funkcjonowanie skóry. Spożycie jednej filiżanki herbatki dziennie uzupełnia urozmaiconą i zbilansowaną dietę, wspierając Twój zdrowy tryb życia.

 
TOP