Lipton Zielona z maliną i truskawką 25 torebek 40 torebek

Zielona z maliną i truskawką

Przygotuj się na uśmiech! Optymistyczna kompozycja pozbawionej goryczki zielonej herbaty i radosnych nut dojrzałych, soczystych owoców przeniesie Cię do krainy pachnącej marzeniami.

 
Lipton Zielona cytrusowa 25 torebek 40 torebek

Zielona cytrusowa

Lipton Green Citrus Tea to kompozycja zielonej herbaty i owoców cytrusowych. Charakteryzuje się świeżym, intensywnym aromatem. Dzięki zawartości skórki cytryny, limonki, pomarańczy oraz grejpfruta, pozwala poczuć orzeźwienie i delektować się wyjątkowym smakiem.

 
Lipton Zielona klasyczna 25 torebek 40 torebek

Zielona klasyczna

Lipton® Clear Green Classic Tea to w 100% czysta zielona herbata, polecana szczególnie osobom, które doceniają smak i właściwości zielonego naparu. Jest doskonałym dopełnieniem codziennej, zbilansowanej i zrównoważonej diety.

 
Lipton Zielona z pigwą 25 torebek

Zielona z pigwą

Nastrój się na słońce! Delektuj się każdym dniem z kompozycją delikatnej, nieznającej goryczy zielonej herbaty i orzeźwiającej, aromatycznej pigwy. Poczuj pełnię smaku - tu i teraz!

 
Lipton Zielona Earl Grey 25 torebek

Zielona Earl Grey

Znajdź swój ideał. Kompozycja łagodnej zielonej herbaty i świeżej w smaku bergamoty uwiedzie Cię szlachetnym aromatem i smakiem bez cienia goryczki. Wybierz doskonałą kompozycję z nutą tradycji.

 
Lipton Zielona z miętą 25 torebek

Zielona z miętą

Lipton Green Mint Tea to niezwykła, unikalna kompozycja zielonej herbaty i mięty, skierowana do wszystkich, którzy szukają orzeźwienia. Zielona herbata została połączona z energetyzującą miętą, która pobudza i pozwala cieszyć się przyjemnym uczuciem chłodu.

 
Lipton Zielona mandarynka z pomarańczą 20 piramidek

Zielona mandarynka z pomarańczą

Delikatny smak młodych listków zielonej herbaty, starannie wybranych i suszonych tak, aby pozbawić je goryczy, teraz w połączeniu z soczystą pomarańczą i mandarynką. Oto idealna para zamknięta w naszej torebce piramidce®. Wznieśmy toast za wspaniały duet!

 
Lipton Zielona malina i granat 20 piramidek

Zielona malina i granat

Łagodny smak młodych listków zielonej herbaty, starannie wybranych i suszonych tak, aby pozbawić je goryczy. Teraz w połączeniu ze smakiem malin i dojrzałego granatu. Oto idealna para zamknięta w naszej torebce piramidce®. Rozkoszuj się tym owocowym duetem!

 
Lipton Zielona z cytryną i melisą 20 piramidek

Zielona z cytryną i melisą

Młode listki herbaty poddaliśmy starannemu suszeniu, aby otrzymać niewiarygodnie delikatny smak. Dodaliśmy do nich skórkę cytryny o wyrazistym charakterze, a całość wzbogaciliśmy melisą. Oto idealna para zamknięta w naszej torebce piramidce®. Niebiański smak!

 
Lipton Zielona z jagodami goji 20 piramidek

Zielona z jagodami goji

Herbaty zielone Lipton to unikalne kompozycje, które powstają z najwyższej jakości składników. Starannie wyselekcjonowane listki herbaty w połączeniu z jagodami goji tworzą wyjątkowy smak. Oto idealna para zamknięta w naszej torebce piramidce®.

 
Lipton Zielona jaśminowa 20 piramidek

Zielona jaśminowa

Kiedy delikatne listki zielonej herbaty połączymy z płatkami jaśminu, zdarzy się coś magicznego. Oto idealna para zamknięta w naszej torebce piramidce® która uwalnia ich bogactwo i aromat każdego płatka jaśminu. Co za połączenie!

 
Lipton Zielona grejpfrut z gruszką 20 piramidek

Zielona grejpfrut z gruszką

Starannie wyselekcjonowane listki zielonej herbaty w połączeniu z aromatami owoców grejpfruta i gruszki tworzą wyjątkową mieszankę smakową. Oto idealna para zamknięta w naszej torebce piramidce® Świeży, delikatny i wyważony smak bez cienia goryczki.

 
Lipton BIO Green Nature 20 piramidek

BIO Green Nature

Uprawiane w ekologicznych ogrodach w południowo-wschodnim regionie Chin, młode liście herbaty o jednym pochodzeniu są zbierane, a następnie gotowane na parze w celu uzyskania autentycznego, delikatnego i subtelnego smaku zielonej herbaty.

 
TOP